Okna

Najnowsze technologie
Kontakt

Szczegóły usługi

Okna to bardzo ważna część architektury budynku, dlatego przy wyborze najlepszego rozwiązania warto zwrócić uwagę na energooszczędność, trwałość, estetykę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy wybór szyb o współczynniku przenikania ciepła U 1.0

Nasza ekipa dokłada wszelkich starań, by okna były montowane dobrze i solidnie. Prawidłowo wykonany montaż jest gwarancją żywotności i dobrego funkcjonowania wybranego elementu stolarki.

Oferujemy zarówno sprzedaż, montaż jak i doradztwo w zakresie wyboru stolarki okiennej.
Naszym klientom proponujemy okna PCV sześciokomorowe na profilach: Aluplast i Veka.

 

 

 

 

Aluplast:

Serie profili IDEAL 4000 łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania. Mocna konstrukcja profili o głębokości 70-85 mm oraz duże komory na wzmocnienia stalowe gwarantują optymalne parametry statyczne i umożliwiają wykonanie okien o dużych gabarytach. Wielokomorowa budowa zapewnia natomiast wysoką izolacyjność cieplną i akustyczną. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu. Uniwersalny system IDEAL 4000 świetnie sprawdza się zarówno w nowoczesnej architekturze budownictwa jedno- i wielorodzinnego, jak również w przypadku renowacji. W tym drugim przypadku, gdzie często nie ma możliwości powiększenia otworu okiennego, szczególnie istotną zaletą jest obniżona wysokość ramy i skrzydła, co zwiększa powierzchnię przeszklenia i pozwala wpuścić do pomieszczeń więcej światła.
Klasyczne, eleganckie linie w smukłych profilach o wyrazistych konturach wersji niezlicowanej to gwarancja ponadczasowej elegancji. Dla osób szukających wyjątkowych możliwości kreacji swoich okien powstała natomiast seria Round-line, wyróżniająca się delikatną optyką i łagodnymi zaokrągleniami.Różnego typu listwy przyszybowe pozwalają na dodatkową stylizację okna i dopasowanie do charakteru wnętrza.
Dostępny w ramach tej serii wariant IDEAL 4000 85 mm to system będący połączeniem najpopularniejszych rozwiązań z uszczelnieniem zewnętrznym z sześciokomorową budową ram o głębokości zabudowy 85 mm, pozwalające na uzyskanie lepszej izolacyjności termicznej okien. To gwarancja najwyższego standardu opartego o sprawdzony i doceniony przez rynek produkt. Perfekcyjny dobór form sprawia jednocześnie, że okna w tej linii są doskonałym elementem w aranżacji wnętrz, które uzyskują oryginalny i nietuzinkowy wygląd.

 

 

 

 

VEKA:

VEKA SOFTLINE 76 AD
Profile Softline 76 AD pomagają znacząco obniżyć koszty ogrzewania domu. Chronią przed zimnem, hałasem, wilgocią.
Profile Softline 76 AD mają jedną z nieco mniejszych głębokości zabudowy – 76 mm. Jednak to praktycznie nie wpływa na obniżenie ich efektywności energetycznej. Okno z tymi profilami może mieć współczynnik przenikania ciepła Uw na poziomie 0,82 W/m²K przy zastosowaniu pakietu szybowego o Ug=0,5 i ciepłej ramki. Sam profil ma współczynnik przenikania ciepła Uf=1,2 W/m²K.

Profile Softline 76 AD mają wielokomorową konstrukcję – 7 komór znajduje się w profilu ramy, natomiast 6 komór w profilu skrzydła.
Profile Softline 76 AD mają minimum 1,5-milimetrowe wzmocnienie stalowe, np. zamknięty kształtownik 30 x 30 x 1,5 mm umieszczany w ramie. To gwarantuje odpowiednią sztywność okna (nawet przy dużej powierzchni), jego trwałość i bezpieczeństwo użytkowania, a także daje możliwość mocowania elementów okuć i dodatkowych profili w stali.